Best of Arco - horolezecký průvodce Arco

Průvodce Best of Arco obsahuje na 352 stranách výběr toho nejlepšího, co může Arco a jeho okolí sportovním lezcům nabídnout.

Položka byla vyprodána…
Dostupnost Vyprodáno
Možnosti doručení
Kód: 1455
950 Kč
Best of Arco - horolezecký průvodce Arco

Tento průvodce je již nedostupný a je plně nahrazen novou verzí průvodce na Arco - Sportclimbing in Arco.

Nový průvodce Best of Arco obsahuje na 352 stranách výběr toho nejlepšího, co může Arco a jeho okolí sportovním lezcům nabídnout. Konkrétně se jedná o  Arco samotné (22 sektorů), Sarche (25sektorů), údolí Giudicarie (11 sektorů), Trento a okolí (7 sektorů), Rovereto a okolí (6 sektorů) -  suma sumárum zhruba 4 000 jednotlivých cest! 

Průvodce má laminované desky z tuhého kartonu, na obsázce mapu, kterou lze zároveň použít jako záložku. Na začátku každé oblasti je mapa s přehledem lezeckých sektorů a se základními údaji, jako je zeměpisná orientace, období vhodné k návštěvě, délka přístupu, charakter lezení a daší údaje, a hlavně graf počtu cest v jednotlivých obtížnostech. U každé oblasti je pak fotografie se zákresem cest, seznamem, popisem a pochopitelně mapka přístupu. Kniha je po grafické stránce perfektně zpracovaná, přehledná i díkypoužití jasných piktogramů a kvalitních fotografií.

Průvodce doplňují navíc průvodcovské aplikace pro iOS a Android. Při zakoupení průvodce dostanete v ceně stírací nálepku s kódem na stažení obsahu zakoupeného průvodce do svého telefonu nebo tabletu. (zatím na vyžádání)

Průvodce existuje v angličtině, němčině a italštině. V České Republice je distribuován v angličtině. Velké úsilí bylo věnováno vytvoření moderního a účelně aranžovaného grafického layoutu: Rozdělení průvodce na různé logicky související oblasti, detailní mapky přístupu, grafy cest ukazující zastoupení jednotlivých stupňů obtížnosti, ikony pro rychlý přehled hlavních charakteristik skal a hlavně plně barevná fototopa a k nim náležející seznamy cest na téže stránce. Na začátku je přehled oblastí se základními údaji, jako je zeměpisná orientace, období vhodné k návštěvě, délka přístupu, charakter lezení a daší údaje, a hlavně graf počtu cest v jednotlivých obtížnostech. U každé oblasti je pak fotografie se zákresem cest, seznam a popisy, pochopitelně mapka přístupu.

Zajímavé video aneb jak se dělá průvodce:

"Best of Arco - Sportclimbing Guide" - Making of from Vertical Life on Vimeo.

Doplňkové parametry

Kategorie: Zahraniční
Oblast: Arco
Rok vydání: 2013
Typ: horolezecký průvodce
? Země: Itálie
formát knihy: laminovaná ohebná vazba
počet stran: 352
jazyk: anglicky
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: