Best of Arco - horolezecký průvodce Arco

 
  • 1 z 6
 
Dostupnost Nedostupné
Běžná cena 950 Kč
Ušetříte 101 Kč (–10 %)
849 Kč
Kód produktu 1455
Značka Vertical Life
Kategorie Zahraniční
 

Tento průvodce je již nedostupný a je plně nahrazen novou verzí průvodce na Arco - Sportclimbing in Arco.

Nový průvodce Best of Arco obsahuje na 352 stranách výběr toho nejlepšího, co může Arco a jeho okolí sportovním lezcům nabídnout. Konkrétně se jedná o  Arco samotné (22 sektorů), Sarche (25sektorů), údolí Giudicarie (11 sektorů), Trento a okolí (7 sektorů), Rovereto a okolí (6 sektorů) -  suma sumárum zhruba 4 000 jednotlivých cest! 

Průvodce má laminované desky z tuhého kartonu, na obsázce mapu, kterou lze zároveň použít jako záložku. Na začátku každé oblasti je mapa s přehledem lezeckých sektorů a se základními údaji, jako je zeměpisná orientace, období vhodné k návštěvě, délka přístupu, charakter lezení a daší údaje, a hlavně graf počtu cest v jednotlivých obtížnostech. U každé oblasti je pak fotografie se zákresem cest, seznamem, popisem a pochopitelně mapka přístupu. Kniha je po grafické stránce perfektně zpracovaná, přehledná i díkypoužití jasných piktogramů a kvalitních fotografií.

Průvodce doplňují navíc průvodcovské aplikace pro iOS a Android. Při zakoupení průvodce dostanete v ceně stírací nálepku s kódem na stažení obsahu zakoupeného průvodce do svého telefonu nebo tabletu. (zatím na vyžádání)

Průvodce existuje v angličtině, němčině a italštině. V České Republice je distribuován v angličtině. Velké úsilí bylo věnováno vytvoření moderního a účelně aranžovaného grafického layoutu: Rozdělení průvodce na různé logicky související oblasti, detailní mapky přístupu, grafy cest ukazující zastoupení jednotlivých stupňů obtížnosti, ikony pro rychlý přehled hlavních charakteristik skal a hlavně plně barevná fototopa a k nim náležející seznamy cest na téže stránce. Na začátku je přehled oblastí se základními údaji, jako je zeměpisná orientace, období vhodné k návštěvě, délka přístupu, charakter lezení a daší údaje, a hlavně graf počtu cest v jednotlivých obtížnostech. U každé oblasti je pak fotografie se zákresem cest, seznam a popisy, pochopitelně mapka přístupu.

Zajímavé video aneb jak se dělá průvodce:

"Best of Arco - Sportclimbing Guide" - Making of from Vertical Life on Vimeo.

Oblast Arco
Rok vydání 2013
Typ horolezecký průvodce
Země (?) Itálie
formát knihy laminovaná ohebná vazba
počet stran 352
jazyk anglicky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.