Vážení zákazníci,dne 28. září je naše prodejna uzavřena. Díky za pochopení

Blog

Omezení prodejní doby

Vážení zákaznící, zítra,  dne 26.8. bude otevřeno z technických důvodů až od 12 hodin. Díky za pochopení.

Omezení provozu

Vážení zákazníci, z důvodu nemoci je omezen provoz prodejny. Ve čtvrtek a v pátek  ( 21. a 22. července) máme otevřeno jen mezi 13 a 18 hodinou. Díky za pochopení.

O svátcích máme zavřeno

O svátcích máme zavřeno

Vážení zákazníci,

o svátcích 5. a 6. července má naše prodejna map a průvodců zavřeno. Vaše objednávky přes eshop samozřejmě rádi přijmeme a po svátcích vyřídíme.

Děkujeme za pochopení.

Tým knihynahory.cz

Omezení provozu prodejny

Dnes 27. června bude kamenná prodejna z technických důvodů otevřena až od 12 hodin. Děkujeme za pochopení.

Upozornění

Vzhledem k probíhající migraci a třídění sortimentu z původní prodejny Mapy Kiwi doporučujeme pro vyhledávání produktů použít vyhledávací pole nahoře uprostřed stránky a případně zkusit českou i cizojazyčnou transkripci geografických názvů. Mnoho produktů ještě není zařazeno v kategoriích. Díky za pochopení.

V případě, že jste si vybrali osobní odběr či se chcete zastavit rovnou na prodejně a chcete mít jistotu, že pořídíte, doporučujeme zavolat si dopředu (739 016 881) a ověřit si dostupnost zboží.

Díky za pochopení.

Tým knihynahory.cz a mapyKiwi.

 

 

Mapy kiwi

Krátká informace o průběhu stěhování prodejny Mapy Kiwi na nové místo a přesunu původního eshopu mapykiwi.cz na knihynahory.cz

PŘESTĚHOVALI JSME SE DO NOVÉHO
Čas přináší změny. A tak i věci zdánlivě neměnné se pomalu mění. 30 let jste byli zvyklí chodit do Kiwi do Jungmanky, ale od května 2022 prodejnu Kiwi najdete na nové adrese. Přestěhovala se totiž na nábřeží do Klubu cestovatelů, na adresu:

Masarykovo nábřeží 22, Praha 1 (Odkaz na mapy.cz zde.)

ESHOP MAPY KIWI
Internetové knihkupectví www.mapykiwi.cz se postupně spojuje s www.knihynahory.cz, kde najdete celý jeho sortiment.
Pokud nějaký produkt nenajdete, napište, prosím, na email:prodejna(a)knihynahory.cz.

Za tým Kiwi, Klubu cestovatelů a KnihyNaHory.cz

Jirka Dolejší a Michaela Gladišová

Pomoc Ukrajině a březnové novinky

Tak nám pomalu končí zima ( i když teploty venku tomu moc nesvědčí) a tak je na čase začít plánovat akce venku. Na kole či pěšky, život venku je stejně hezký.

A pokud se chcete nechat inspirovat Honzou Hockem a jeho projektem Via czechia a obejít naši vlast kolem dokola, máte možnost. Opět jsou skladem oba díly průvodce po hraniční stezce a nově vychází příští týden tředí díl série - Českem od severu k jihu. Vede napříč středozemím, tedy od našeho nejsevernějšího bodu po bod nejjižnější. Vznikla tak přes 600 kilometrů dlouhá trasa.

Pokračuje doprodej map Kompass za velmi výhodnou cenu - AKCE ZDE.

Nově můžete na eshopu zakoupit Vstupenky na promítání Expediční kamery v Praze, Zlíně a Pardubicících.

A pokud přemýšlíte jestli si koupit knihu nebo pomoci Ukrajině těžce zkoušené naprosto zbytečnou válkou, pak vězte, že i objednávkou u mne pomůžete. V dubnu vezmu 1 % z tržeb za březen , přidám jednou tolik a pošlu na Český červený kříž. Musíme si pomáhat.