Arco walls 1. díl - horolezecký průvodce

Stručné přiblížení? První díl lezecké  "bible" pro milovníky vícedélkového klasického lezení v Arcu ve svém 4. vydání. 780 cest ve 33 sektorech.

Dostupnost Skladem (1 ks)
Kód: 1608
1 199 Kč –8 % 1 099 Kč
Arco walls 1. díl - horolezecký průvodce
Cop ArcoPareti ENG
1 199 Kč –8 %

4. vydání populárního lezeckého průvodce přibližuje to hlavní v Arcu, ty nejpopulárnější vícedélkové cesty v oblastech Vícedélkové klasické i moderní lezení v Arcu. Populární lezeckou oblast v severní Itálii asi není třeba dlouze představovat. průvodce pokrává tyto oblasti: Arco, Torbole, Val di Ledro, Tenno, Padaro, Dro.

Rychlý vývoj spočívá v zásadním rozšíření popisované oblasti, která dnes sahá od pobřeží Lago di Garda až k údolí Valle dei Laghi: 23 nových sektorů a celkem 260 nepublikovaných cest, což v součtu s 520 lezeckými liniemi, které již byly uvedeny v minulém vydání, je celkem 780 cest, rozdělených do přibližně 33 sektorů.

V důsledku takového množství linií jsme se rozhodli rozdělit průvodce do dvou svazků, přičemž v tomto prvním svazku představujeme část, která dnes obsahuje více nových tras: oblast, která zahrnuje spodní část údolí Valle del Sarca, skalní stěny v okolí Arca a okolí jezero Lago di Garda. Tento průvodce tedy pokrývá ty nějznámější, klasická místa sporotvního lezení v Arcu.

Mezi mnoha překvapeními tohoto svazku najdete nové cesty na Coste di Loppio poblíž průsmyku San Giovanni, ve Val di Ledro a v nepříliš známemém údolí Volta di Nò, kde se stále otevírají nové zajímavé cesty.

Stejně jako v předchozích třech vydáních je průvodce opatřen přesnými toposchématy, linie jhsou také zakresleny do barevných a fotografií, veškerý popis cest byl nově přepracován a zpřesněn.asy. V závěru vypráví autor krátkými eseji o svých pocitech a dobrodružstvích, která zažil na skalních stěnách údolí Sarca.

Diego Filippi se narodil v roce 1967 v Trentu, je horolezec, akademický člen Italského alpského klubu a horský vůdce.

Zde si můžete prolistovat ukázku z knihy.

Doplňkové parametry

Kategorie: Zahraniční
Rok vydání: 2020
formát knihy: lepená odolná vazba
vydání: 4. vydání
počet stran: 498
jazyk: anglicky
Typ: horolezecký průvodce

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: