Vážení zákazníci, naše prodejna bude ve dnech 3. až 5. července a dále v pátek 12. července uzavřena. Pokud tedy plánujete návštěvu prodejny, berte to prosím na vědomí. Děkujeme za pochopení.

Trekking the Giants' Trail: Alta Via 1

Kapesní průvodce vás provede po dálkové trase Alta Via z Donnasu do Courmayeuru nad údolím Aosta. Stezka obrů se 180 km dlouhé stezce   přezdívá pro nádherné výhledy na alpské obry - Mont Blanc, Matterhorn a Monte Rosu.

Dostupnost Skladem (2 ks)
Kód: 7942
650 Kč –4 % 619 Kč
Trekking the Giants' Trail: Alta Via 1
altavia 1
650 Kč –4 %

Kapesní průvodce vás provede po dálkové trase Alta Via z Donnasu do Courmayeuru nad údolím Aosta. Stezka obrů se 180 km dlouhé stezce   přezdívá pro nádherné výhledy na alpské obry - Mont Blanc, Matterhorn a Monte Rosu. Trek obvykle zabere  2 týdny (průvodce počítá se 16ti denními etapami) chůze s ubytováním na horských chatách. Průvodce Vám poskytne veškere nutné informace.

 

Kdy jít

Jakmile se otevřou horské chaty, tj. od konce června do začátku září. Každý měsíc má své kouzlo a nabízé jiné květy a bravy.
 

Sídla na trase

Trasa začíná v Donnasu , prochází Gressoney-Saint-Jean, míjí známý klášter sv. Bernarda a končí v známěm středisku Courmayeur.
 

Obtížnost

Zdatní a zkušení vysokohorští turisté si budou užívat tento 180 km trek, který přechází sedla téměř ve 3 000 metrech a má celkově vysokohorský, drsný charakter. Objektivně je težší než Tour du Mont Blanc, ale bez zjevných technických obtíží lezeckého či ledovcového rázu. Každý zdatný turista si tedy může bez obtíží užít nádherné horské scenérie.

Doplňkové parametry

Kategorie: Kiwi
Rok vydání: 2021
řada: dalková trasa
? Země: Itálie
Typ: turistický průvodce
počet stran: 192
jazyk: angličtina
formát: 11 x 16 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: