Alta Via 2 - Trekking in the Dolomites

Poznejte italské Dolomity zblízka prostřednictvím dálkové trasy Alta Via 2. Pozorujte zblízka nádhernou přírodu, horské velikány jako Marmolada, Pelo ci Civetta. Užívejte si pohostinost horských chat.

Dostupnost Skladem (2 ks)
Kód: 7948
599 Kč –1 % 589 Kč
Alta Via 2 - Trekking in the Dolomites
alta via2
599 Kč –1 %

Kapesní turistický průvodce po dálkové trase Alta Via 2 vás provede nádhernými  italskými Dolomity. Alta Via 2 je již jen pro zkušené horaly a 160 km ujdete zhruba za  13 dní. |ještě náročněnjší jsou pak alternativní trasy Alta Via 3 až 6, které jsou v průvodce jsou v obrysu popsány.

V průvodci najdete veškeré průvodce o trase, ubytování na horských chatách a mnoho dalšího.

Sezóna

Polovina června až konec září, kdy je otevřena většina horských chat (refugií) , pozor na vrchol prázdninové sezóny v Itálii v srpnu:, zejména kolem 15. srpna může být na horách i v chatách hodně plno

Střediska

Mezi hlavní centra Dolomit, která budete míjet patří Cortina, Belluno, Selva di Cadore, Arabba, La Villa, Selva, Bressanone, Dobbiaco a Canazei

Obtížnost

Tyto vícedenní horské túry  jsou obecně náročné, namáhavé a vyžadují dobrou fyzickou kondici. Alta Via 2 je podstatně náročnější a vhodná pouze pro zkušené vysokohorské turisty s dobrou fyzičkou a  bez strachu z výšek. Alternativní trasy Alta via  3-6 jsou už velmi náročné, málo chozené, hůře značené a s úseky zajištěných cest a značnou expozicí.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Itálie - treky a VHT
Rok vydání: 2022
řada: dalková trasa
? Země: Itálie
typ: turistické průvodce
počet stran: 144
jazyk: angličtina
formát: 11 x 17 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: