Annapurna trekking

Turistický průvodce po oblasti Annapuren, nejfrekventovanější a jedné z nejkrásnější oblasti nepálského Himálaje.

Dostupnost Skladem (1 ks)
Kód: 6671
649 Kč
Annapurna trekking

Turistický průvodce po oblasti Annapuren, nejfrekventovanější a jedné z nejkrásnější oblasti nepálského Himálaje. Průvodce popisuje celkem 14 treků  variant včetně známěho okruhu Annapurna circuit  či Annapurna Sanctuary. Najdete zde ale také méně známe treky do oblasti Machhapuchhre,  Lamjung Himal a také do zakázaných oblastí Mustang, Damodar a Nar-Phu.

Tento průvodce popisuje 14 vícedenních treků v nepálském  regionu Annapurna, na úpatí mohutných Himálají. Trasy se pohybují mezi 24 km a 200 km (15-124 mil) a časově mezi 4 a 23 dny, s nadmořskou výškou od 1750 do 5416 metrů. Díky bohatým možnostem ubytování v domácnosti, kempování a chat (lodge), mají turisté možnost ponořit se do svého okolí a zažít tu pravou nepálskou pohostinnost a kultury.
Průvodce obsahuje samozřejmě podrobný popis trasy včetně mapky a výškového profilu, ale představuje také spoustu informací, které vám pomohou vytěžit maximum z cesty, včetně praktických rad o dopravě, vízech a povoleních, kdy jít, co vzít s sebou, a jak si ochránit své zdraví a bezpečnosti. V oprůvodci jsou úvahy a poznámky k různým variantám  trekkingu, tipy na kulturní a ekologickou etiketu a fascinující informace o historii regionu, rostlinách a divoké zvěři, kultuře a náboženství.
Zahrnuté oblasti jsou Machhapuchhre, Pokhara a Lamjung Himal. Rozmanité treky předvádějí tuto inspirativní krajinu a nabízejí úžasné výhledy na zasněžené vrcholy a zelenající se údolí. Od klasického okruhu Annapurna Circuit a Annapurna Sanctuary po méně známé trasy, to je definitivní průvodce pro  objevování nejoblíbenější turistické oblasti Nepálu.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Nepál - turistické průvodce
Rok vydání: 2017
? Země: Nepál
Typ: turistický průvodce
počet stran: 328
jazyk: anglicky
formát: 17 x 12 cm
vazba: odolná brožovaná s přebalem

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: