Vážení zákazníci, z technických důvodů bude naše pražská prodejna uzavřena ve středu 24. dubna a ve čtvrtek bude otevřeno jen do 14:30. Děkujeme za pochopení.

Albánie

Kapesní turistický průvodce, který vám přiblíží Albánské Alpy i Albánskou riviéru u moře. obsahuje veškeré informace pro plánování túr.

Dostupnost Skladem (>3 ks)
Kód: 6977
428 Kč –4 % 409 Kč
Albánie
Albánie
428 Kč –4 %

Průvodce nabízí túry v pěti odlišných oblastech této tajemné a dosud turisty málo objevené země. Putovat můžete po překrásném pobřeží Albánské riviéry s dlouhými písčitými plážemi a několika národními parky, pohořím Kanali s malebnými vesničkami, lesy a soutěskami v údolí řeky Vjosa a nebo proslulými Albánskými Alpami a pohořím Korab na severu.

Výchozí body jsou dobře dostupné i prostředky veřejné dopravy a jednotlivé trasy je možné kombinovat do vícedenních akcí. Kromě přírodních krás a kulturních památek vás jistě uchvátí i tradiční albánská kuchyně nebo káva a především štědrost zdejších obyvatel.

V průvodci naleznete veškeré potřebné údaje pro plánovaní túr včetně detailních mapek v měřítku 1:50 000 a 1:75 000 a přehledové mapky.

Zde je odkaz na stažení GPX souborů pro GPS

Doplňkové parametry

Kategorie: Albánie - turistické průvodce
Rok vydání: 2020
? Země: Albánie
Typ: turistický průvodce
počet stran: 232
jazyk: česky
formát: 11 x 16 cm
vazba: brožovaná odolná

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: