Vážení zákazníci, naše prodejna bude ve dnech 3. až 5. července a dále v pátek 12. července uzavřena. Pokud tedy plánujete návštěvu prodejny, berte to prosím na vědomí. Děkujeme za pochopení.

Ve vlaku 30 výletů po Evropě

Třicet železničních dobrodružství a způsobů, jak poznat Evropu jinak. Mapy, fotky, ubytování. Vše, co budete na své nezapomenutelné cestě vlakem potřebovat.

Dostupnost Skladem (1 ks)
Kód: 139000102
649 Kč –23 % 495 Kč
Ve vlaku 30 výletů po Evropě
12111 ve vlaku 30 vyletu po evrope trochu jinak
649 Kč –23 %

 Láká vás pomalejší cestování, milujete zvuk píšťalky na peróně? Objevte s touto knihou 30 nezapomenutelných cest vlakem napříč Evropou. Ať už máte dny nebo týdny, z nabízených itinerářů si vyberete. Vlak je skvělý prostředek pro společné cestování, je ekologický, úsporný a má ideální tempo na poznávání krajiny a kultury. Vystupte na slavných nádražích, objevujte i zapomenuté lokálky. Zasvěcené tipy vás zavedou na místa, kde to žije. Čekají vás irské hrady, kanály v Bruggách, lázně v Budapešti, rakouská jezera i italské vísky. Co s sebou? Doporučené knihy a hudbu přímo z daných lokalit. A hlavně tento originální průvodce – s mapami a adresáři ubytování. Vše, co budete na svém železničním dobrodružství potřebovat. Nastupovat, odjíždíme!

Doplňkové parametry

Kategorie: Turistické průvodce
Rok vydání: 2021
Typ: turistický průvodce
počet: 324
jazyk: česky
formát knihy: 18 x 24 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: