Pozor, do 28. listopadu 2021 doprava zdarma při objednávce nad 500 Kč. Tak se rozšoupněte :-)

Sportklettern in Südtirol - horolezecký průvodce

Jižní Tyrolsko se je nádherná horská oblast, která se může pochlubit pestrou škálou skal a tím pádem i širokou nabídkou pro lezce všech kategorií.

Dostupnost Odesíláme do 5 dní
Možnosti dopravy
7.12.2021
Kód: 5733
standardní cena: 1 100 Kč –5 % 1 049 Kč
Sportklettern in Südtirol - horolezecký průvodce
Sportklettern in Südtirol - horolezecký průvodce
1 100 Kč –5 %

Jižní Tyrolsko se je nádherná horská oblast, která se může pochlubit pestrou škálou skal a tím pádem i širokou nabídkou pro lezce všech kategorií. To své si zde najdou milovníci lezení na žule, mramoru nebo porfyru. A k tomu vedle skal vinice a to vše na pozadí  Dolomitů. Prostě lezení a bouldering  zde je stejně rozmanité  a zajímavé jako samotná krajina ...

Nový sportovní průvodce byl vytvořen ve spolupráci se Südtitoler Alpine Club a obsahuje informace o 91 sportovních horolezeckých sektorech, které jsou rozčleněny do 5ti základních oblastí - Vinschgau a Passeiertal -  Bozen, Unterland - Eisacktal, Wipptal a gröden - Pustertal a Gadertal (Alta Badia).

Průvodce má kalsické kvalitní zrpacování. U každého sektoru je popsán příjjezd, přístup, schématická mapka. Jasné piktogramy popisují výšku stěny, její orientaci, horninu či kvalitu jištění nebo charakter a obtížnost lezení. Jednotlivé cesty jsou pak zakresleny v toposchématu v reálné fotografii stěny.

Jako obvykle je veškerý obsah k dispozici také v mobilní aplikaci Vertical Life Climbing (iOS, Android). Kód k odemknutí aplikace je v knize.příslušný digitální průvodce.

Průvodce je v němčině a italštině.

Doplňkové parametry

Kategorie: Zahraniční
Rok vydání: 2016
? Země: Itálie
ty: horolezecký průvodce
počet stran: 608
jazyk: italsky, německy
formát: A5 brožovaný

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: