Slovenia Climbing Guide

Zbrusu nové, rozšířené vydání lezeckého průvodce na slovinské skály (2024). Více jak  5700 sportovních cest v 107 oblastech.

Dostupnost Skladem (>3 ks)
Kód: 5820
999 Kč –5 % 949 Kč
Slovenia Climbing Guide
2023 Slo Climb 2023 Sidarta
999 Kč –5 %

Nový, zásadně přepracovaný a rozšířený lezecký průvodce na všechny zásadní lezecké oblasti ve Slovinsku. Od posledního vydání v roce 2020 přibylo 50 stran textu, 500 cest v 8 nových sektroech Gabrska peč, Mešenik, Pezarca, Povčeno, Malič, Damelj, Ter, Jankovec a Celjski grad.  Na 640 nádherně zpracovaných stránkách najdete popsaných více jak 5700 sportovních cest. Více než slova napoví krásně malované toposchémata. Všude, kde jsme cítili, že by fotografie mohla usnadnit hledání směru, jsme náčrtky nahradili fotografií. Vynikající akvarely himálajského horolezce, alpinisty a malíře Danila Cedilnika - Dena však zůstávají stále naší značkou.

Průvodce zahrnuje jak přímořské lezecké oblasti jako notoricky známý Osp či Mišju Peč, tak horské lezení v oblasti Julských Alp i oblasti na severovýchodě Slovinska. Na Slovinsku je perfektní, že je malé, nádherné a najdete tu vše. V létě můžete lézt v chládku v horách, v zimě vám budou stačit krátké rukávy na lezení u moře, prostě paráda a je to za rohem ...

Informace o lezecké oblasti jsou doplněny upozorněními souvisejícími s lezeckou oblastí a jejím zpřístupněním, dále náčrtem či přístupovou mapou s GPS souřadnicemi parkovišť a QR kódem.

Průvodce je ve slovinštině, ale text je kompletně přeložen i do němčiny, angličtiny a italštiny.

Stav cest aktualizován k 2/2024.

Doplňkové parametry

Kategorie: Zahraniční
Rok vydání: 2023
? Země: Chorvatsko a Slovinsko
Typ: horolezecký průvodce
počet stran: 640
jazyk: anglicky, slovinsky, německy
vazba: odolná brožovaná
formát: 15 x 24 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Nevyplňujte toto pole:
Triglav 29.8.2022 22:47
Obsahuje i cesty v severni stene Triglavu?
Odpovědět