Barcelona - inspirace na cesty

Aktualizované vydání oblíbeného kapesního průvodce po katalánské metropoli. Nabízí ta nejzajímavější místa, která byste při svém pobytu neměli vynechat. Publikace obsahuje mapku Barcelony a užitečné výrazy ve španělštině. Praktické informace vám pomohou připravit se na cestu, najít ideální ubytování a přiblíží vám památky i kulturu Barcelony. Průvodce doplňují tipy na výlety do okolí.

Dostupnost Skladem (3 ks)
Kód: 126000104
199 Kč –5 % 189 Kč
Barcelona - inspirace na cesty
barcelona
199 Kč –5 %

Aktualizovaný průvodce po Barceloně vás seznámí vás s bohatou historií, kulturou a mnoha památkami, ale poznáte také moderní tvář města. Barcelona je městem módy, architektury a umění, svou kariéru zde budovali někteří z nejvýznamějších umělců 20. století: Joan Miró, Salvador Dalí a také Pablo Picasso, který zde strávil část života. Nesmazatelný otisk v Barceloně zanechal architekt Antoni Gaudí.

Určitě si nenecháte ujít ani místní pláže a sportovní aktivity. Nezapomeňte ochutnat některý z pokrmů tradiční španělské kuchyně, podávané v doporučených podnicích a užijte si také divoký noční život, který je pro Barcelonu typický. Praktické informace vám pomohou připravit se na cestu, najít ideální ubytování a přiblíží vám kulturu a životní styl Katalánců. 

Publikace obsahuje mapu Barcelony a okolí a také slovníček nejužitečnějších frází ve španělštině.

Doplňkové parametry

Kategorie: Španělsko - turistické průvodce
Rok vydání: 2019
Stát: Španělsko
? Země: Španělsko
Typ: turistické průvodce
počet stran: 144
jazyk: česky
formát knihy: 10 x 15 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: