Vážení zákazníci, z technických důvodů bude naše pražská prodejna uzavřena ve středu 24. dubna a ve čtvrtek bude otevřeno jen do 14:30. Děkujeme za pochopení.

Andalusie a Costa del Sol - inspirace na cesty

Aktuální průvodce do kapsy nabízí přehled těch nejzajímavějších míst a zážitků pro celou rodinu. Andalusie dokáže okouzlit každého. Kniha obsahuje také praktické turistické tipy, odkazy na zajímavé akce a malý gastronomický slovníček. Na vnitřní staně obálky najdete mapu Andalusie a centra Granady, Malagy, Sevilly a Cordóby.

Dostupnost Skladem (3 ks)
Kód: 126000083
229 Kč –13 % 199 Kč
Andalusie a Costa del Sol - inspirace na cesty
98803902 andalusie a costa del sol 1
229 Kč –13 %

Andalusie je jedna z nejživějších a nejkosmopolitnějších rekreačních lokalit na světě, která nabízí aktivity od koupání v moři až po lyžování. Pláže jsou úžasné a sluníčko celoročně svítí zhruba devět dnů z deseti. Stále více návštěvníků na nějaký ten den opustí pláže a zamíří do nádherných měst a městeček ve vnitrozemí nebo za přírodními krásami národních parků. Malaga, Ronda, Gibraltar, Sevilla, Córdoba, Granada nebo některý z národních parků – to mohou být cíle i vašich výletů.

Všechna přímořská letoviska nabízejí pro turisty představení flamenca. Mohou být docela zábavná, ale je to vždy spíše šoubyznys než opravdové flamenco. Poznat pravé flamenco – to znamená poohlédnout se po barech a malých klubech v Málaze, Granadě či Seville. Costa del Sol je také skvělým místem pro rodiny s dětmi. Kromě cachtání v moři a stavění hradů z písku se zde mohou starší děti naučit základům jachtingu, windsurfingu a vodního lyžování. Navštivte například vodní parky v Mijas a Torremolinos.

Náš průvodce nabízí přehled těch nejzajímavějších míst a zážitků pro celou rodinu, pomůže vám také s plánováním dovolené. Najdete v něm také praktické turistické tipy, odkazy na zajímavé akce a malý gastronomický slovníček. Na klopách obálky najdete mapu Andalusie a centra Granady, Malagy, Sevilly a Cordóby.

Doplňkové parametry

Kategorie: Turistické průvodce
Oblast: Andalusie
Rok vydání: 2018
? Země: Španělsko
monitor denní aktivity: turistický průvodce
počet stran: 144
jazyk: česky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: