Ostaš bouldertopo - boulderingový průvodce

 
  • 1 z 4
 
Dostupnost Nedostupné
Běžná cena 450 Kč
Ušetříte 51 Kč (–11 %)
399 Kč
Kód produktu 1815
Značka ON_OFF production
Kategorie Česká republika a Slovensko
 

Téměř po třiceti letech boulderinguna Ostaši je zde konečně špičkový průvodce průvodce, kterého si tato oblast zaslouží. Přiblíží Vám 125 bouldrů a celkem 626 boulderingových problémů.

V průvodci naleznete celkovou mapu oblasti, která se dělí na pět sektorů. Každý sektor je označen barvou a písmenem. Každý kámen má své unikátní označení pro jednoduché vyhledávání – písmeno
označuje v jakém sektoru se kámen nachází a číslo od 1–125 označuje číslo kamene, není možné je tedy zaměnit. Vyhledávání je intuitivní a rychlé. Kromě průvodce samotného kniha obsahuje stručnou historii a popis oblasti od geologie po faunu a flóru.

Dle mého názoru tento průvodce opravdu nemá zatím u nás konkurenci co se týče technického a grafického zpracování  pojetí. Zde jsou klíčové vlastnosti tohoto průvodce:

GPS SOUŘADNICE
Každý kámen, nebo skupina kamenů má své GPS souřadnice ke snadné orientaci.

MAPA
Přehlednost a jednoduchost jsou hlavní vlastnosti map v průvodci. Tvar kamene, natočení k severu a zanesení do reálného měřítka jsou samozřejmostí.

Průvodce je již vyprodaný, zkuste se podívat po jiném bouldrovém průvodci - například Bor boulder topo v naší nabídce ...

HDR
Fotografie byly pořizovány technologií HDR (High Dynamic Range). Díky tomu jsme schopni zajistit, že každá fotografie kamene je detailně čitelná.

GRAFICKÝ DESIGN
Při vytváření průvodce bylo dbáno na maximální užitnou hodnotu a minimalistický přístup k designu.

ORIENTACE V PRŮVODCI
Důmyslný systém orientace po sektorech – každý kámen má své unikátní číslo a je rychle dohledatelný ve dvou druzích seznamů, které kniha nabízí.

KOMPAKTNÍ ROZMĚRY
Kniha má rozměr 135x186mm. Průvodce se bez problémů vejde do každého batohu a díky kompaktním rozměrům je méně náchylný na mechanické poškození.

IKONY & SYMBOLY
Průvodce používá řadu ikon, aby dokázal uživateli poskytnout co největší škálu informací o sektoru, kameni nebo cestě. Orientace k severu, porost, sklon kamene, nebezpečí a vlastnosti cesty jsou jen malý výčet.

ČESKY / IN ENGLISH
Legenda k průvodci je v češtině a angličtině.

PŘEHLED BOULDRŮ
Každý sektor má zmapovaný rozsah klasifikace a počet cest. Pokuď hledáte určitý bouldr, stupeň klasifikace, nebo počet projektů v oblasti vše bez problémů najdete.
 

Podobné produkty

Rok vydání 2015
Typ horolezecký průvodce
Země (?) Česká republika
formát knihy 135x186 mm, brožovaný
vydání 1. vydání
počet stran 250
jazyk česky
hmotnost (gr) 510 g

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.