Mnichov a Bavorsko - inspirace na cesty

Průvodce představuje to nejzajímavější z Mnichova a Bavorska -  fascinující historii, kulturu, tradiční gastronomii a bavorský životní styl. Součástí knihy je mapa centra Mnichova a tipy na výlety, např. na zámky Neuschwanstein, Oberammergau a Linderhof, do měst Berchtesgaden, Augsburg, Regensburg a Norimberk nebo do přírody..

Dostupnost Skladem (2 ks)
Kód: 126100138
229 Kč –13 % 199 Kč
Mnichov a Bavorsko - inspirace na cesty
98763317 mnichov a bavorsko
229 Kč –13 %

Mnichov a celé Bavorsko jsou bezpochyby nejoblíbenější turistickou destinací v Německu. Nabízí fascinující historii, kulturu, tradiční gastronomii a kousek „za humny“ Alpy, zvoucí k různým venkovním aktivitám. Návštěvníci si mohou být jisti, že je město přivítá v pohostinném bavorském stylu.

Podle průzkumů veřejného mínění se navíc toto město umístilo na nejvyšší příčce v žebříčku míst, kde by chtěli Němci bydlet. Není to jenom elegance a prosperita, co dělá z Mnichova takové lákadlo, ale i zdejší životní styl – ten možná nejlépe pochopíte za dlouhých a teplých letních večerů u stolu některé pivní zahrádky. Mnichov je rovněž synonymem pro pivní slavnosti Oktoberfest, které si při vyslovení názvu města asi vybaví většina lidí. Také místní klobásky jsou vyhlášené. Ať už se sem vydáte za kulturou a poznáváním památek, turistikou nebo za kulinářskými zážitky, určitě nebudete zklamáni. V Mnichově se pořád něco slaví. Více než 100 dní v roce patří zcela oficiálně nějakým oslavám, festivalům a průvodům, které připomínají velmi různorodé věci.

Součástí publikace je mapka centra Mnichova, tipy na několik výletů po bavorském venkově. K nejzajímavějším patří zámky Neuschwanstein, Oberammergau a Linderhof, města Berchtesgaden, Augsburg, Regensburg a Norimberk, malebná jezera a další přírodní krásy v podhůří Alp.

Doplňkové parametry

Kategorie: Německo - turistické průvodce
Rok vydání: 2018
? Země: Německo
Typ: turistický průvodce
počet stran: 144
jazyk: česky
formát knihy: 10 x 15 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: