Mexiko

Navštivte s průvodcem Rough Guide domov Aztéků, tacos a sombrer. Průvodce je obsáhlou příručkou zahrnující veškeré důležité informace, které potřebujete pro cestu do Mexika a po Mexiku znát.

Dostupnost Skladem (1 ks)
Kód: 7612
1 198 Kč –4 % 1 139 Kč
Mexiko
Mexiko 2019
1 198 Kč –4 %

Téměř každý člověk na planetě o Mexiku něco ví. Jako jedna z největších světových civilizací nabízí země svůdný mix mezoamerických kultur, španělských tradic a současného umění odrážející se na podobě mayských vesnic, koloniálních kostelů i mohutných pyramid. Prozkoumat vše, co Mexiko nabízí, pravděpodobně není během jedné návštěvy možné. Tento aktualizovaný průvodce vám ale pomůže naplánovat cestu tak, abyste nepřišli o to nejlepší, co zde lze dělat, vidět a zažít.

Průvodce Rough Guide po Mexiku je obsáhlou příručkou zahrnující veškeré důležité informace, které potřebujete pro cestu do Mexika a po Mexiku znát. Na úvodní kapitoly věnované základním informacím, autorskému výběru nejkrásnějších míst a nabídce několika itinerářů navazuje praktická část zabývající se cestováním, ubytováním, stravováním a různorodými aktivitami, které lze v Mexiku provozovat. Autoři nezapomínají ani na upozornění ohledně místních zvyklostí či lékařského ošetření. Průvodce je celobarevný, s přehlednými mapami a mnoha poutavými fotografiemi.

Ukázku z knihy si můžete prohlédnout ZDE.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Mexiko - turistické průvodce
Rok vydání: 2022
? Země: Mexiko
Typ: turistický průvodce
počet stran: 875
jazyk: čeština
formát: 13 x 20 cm
vazba: brožovaná

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: