Korsika

Turistický průvodce Korsikou od vydavatelství Rother představuje 80 vybraných pěších tras po pobřeží a horách tohoto hornatého ostrova, který je rájem pro všechny turisty.

Dostupnost Skladem (>3 ks)
Kód: 1468
429 Kč
Korsika

Turistický průvodce Korsikou od vydavatelství Rother představuje 80 vybraných pěších tras po pobřeží a horách tohoto hornatého ostrova (nové vydání pro rok 2018!), který je rájem pro všechny turisty. Najdou zde totiž téměř vše - divoké pobřeží, průzračné horské potoky, voňavé borové háje, písečné pláže, horská jezera či rozeklané vrcholky hor.

Popis každé trasy nabízí všechny důležité informace o charakteru cesty - časové náročnosti, převýšení a profilu trasy, možnostech ubytování či turistických zajímavostech, které turista potká. Nechybí podrobná mapka všech traas v měřítku 1 : 50 000.

Publikace rovněž obsahuje všeobecný přehled o pěší turistice na ostrově a nejdůležitější kontakty. Každá oblast je uvedena kapitolou o historii a přírodních poměrech. průvodce je doplněnk kvalitními fotografiemi. Průvodce má šikovný kapesní formát s odolnou laminovanou vazbou.

Doplňkové parametry

Kategorie: Korsika - turistické průvodce
Rok vydání: 2018
? Země: Francie
formát knihy: laminovaná vazba
vydání: 4. vydání
počet stran: 238
jazyk: česky
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
Avatar autora | 26.5.2019
+ Nejlepší průvodce

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: