Vážení zákazníci, naše prodejna bude ve dnech 3. až 5. července a dále v pátek 12. července uzavřena. Pokud tedy plánujete návštěvu prodejny, berte to prosím na vědomí. Děkujeme za pochopení.

Hongkong - inspirace na cesty

Přehledný průvodce po Hongkongu. Atmosféra města, v jehož ulicích pulzuje život dnem i nocí, je opojná. Orientace ve městě je snadná, zvlášť pokud mluvíte anglicky. A zdejší výtečné jídlo je kapitola sama pro sebe. Průvodce popisuje nejzajímavější památky i zážitky. 

Dostupnost Skladem (1 ks)
Kód: 126000080
229 Kč –34 % 149 Kč
Hongkong - inspirace na cesty
34539047 honkong berlitz
229 Kč –34 %

Vzrušující, tajemný, okouzlující – těmito slovy je Hongkong popisován už více než jedno století. Atmosféra města, v jehož ulicích pulzuje život dnem i nocí, je vskutku opojná. Hongkong je však poněkud přelidněný, nicméně je příjemným místem k životu; překvapí vás množstvím parků, levnou městskou hromadnou dopravou a dostupnými taxislužbami. Nákupní horečka v Hongkongu nikdy nekončí; vyjdete-li z jednoho nákupního centra, jiné vás okamžitě přitáhne silou magnetu. Orientace ve městě je snadná, zvlášť pokud mluvíte anglicky. A zdejší výtečné jídlo je kapitola sama pro sebe.

Přehledný průvodce po Hongkongu popisuje nejzajímavější památky i zážitky. Využijete i praktické rady na cesty.

Doplňkové parametry

Kategorie: Asie - turistické průvodce
Rok vydání: 2015
Stát: Hongkong
? Země: Hongkong
Typ: turistický průvodce
počet stran: 144
jazyk: česky
formát: 10 x 15

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: