Hodnocení obchodu

Průměrné hodnocení obchodu je 4,7 z 5 hvězdiček. 2089 hodnocení
5
1863x
4
98x
3
25x
2
25x
1
78x

Zanechte hodnocení

Nevyplňujte toto pole:

Jak byste ohodnotili tento obchod? Vyberte hodnocení od 1 do 5 hvězdiček, kde 1 je nejhorší a 5 nejlepší.

Bezpečnostní kontrola

Výpis hodnocení

LH Avatar autora Lukáš Hybner Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 16.6.2024
RB Avatar autora Radomir Bašta Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 15.6.2024
Bohuzel nic lepsiho neni. Podrobna turisticka mapa? Pouze na webu…
DK Avatar autora Daniel Kvapil Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 14.6.2024
Velice,krasny pruvodce, rychle doruceni.
VK Avatar autora Veronika Kabátová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 14.6.2024
Objednala jsem boty kolem 14.00hod. s odběrem v Z-boxu a druhý den odpoledne jsem je měla. Úžasné!! Cena bezkonkurenční. Nakupovala jsem zde poprvé, skvělý obchod! Děkuji.
KK Avatar autora Klára Kubínová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 9.6.2024
Avatar autora Radmila Šulcová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 7.6.2024
Spokojenost
ZF Avatar autora Zuzana Frankova Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 6.6.2024
výborná mapa na cesty
DB Avatar autora Denisa Balková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 5.6.2024
EH Avatar autora Eva Hlavatá Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 30.5.2024
Ano, vše pořádku a rychlé dodání
LM Avatar autora Lucie Mrázová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 23.5.2024
Ano, vše proběhlo velmi svožně
RK Avatar autora Roman Klíma Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 20.5.2024
Jako vždy ve všem naprostá spokojenost.
AD Avatar autora Alžběta Davidová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 13.5.2024
Rychlé dodání, naprostá spokojenost
JB Avatar autora Jaromír Bílý Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 12.5.2024
Vše naprosto v pořádku.
JM Avatar autora Jana Marešová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 9.5.2024
PE Avatar autora Petr Eybl Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 4.5.2024
LH Avatar autora Lída Hubatka Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 3.5.2024
Rychlí, seriózni, co víc si přát.
LS Avatar autora Liskova Svatava Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 3.5.2024
DV Avatar autora Dana Vojtova Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 28.4.2024
Jsem moc spokojena, tímto obchodu děkuji.
AN Avatar autora Alena Nováková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 25.4.2024
JN Avatar autora Jaroslav Němec Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 25.4.2024
Díky vše dorazilo v pořádku

Ovládací prvky výpisu

2115 položek celkem