Vážení zákazníci, z technických důvodů bude naše pražská prodejna uzavřena ve středu 24. dubna a ve čtvrtek bude otevřeno jen do 14:30. Děkujeme za pochopení.

GR 5 - turistický průvodce

Nezbytný průvodce pro známý trek GR5, který vás provede po trase dlouhé 660 km od Ženevského jezera až k moři do Nice přes nádherné francouzské Alpy. na pomezí s Itálií a Švýcarskem.

Dostupnost Skladem (3 ks)
Kód: 6587
599 Kč –5 % 569 Kč
GR 5 - turistický průvodce
GR 5 - turistický průvodce
599 Kč –5 %

Nezbytný průvodce pro známý trek GR5, který vás provede po trase dlouhé 660 km od Ženevského jezera až k moři do Nice přes nádherné francouzské Alpy. na pomezí s Itálií a Švýcarskem. Zahrnuje všechny hlavní varianty cesty, jak v oklí masivu Mont Blanc, tak i ve v národních parcích Vanoise, Queyras a Mercantour. Zahrnuje ubytování, profily trasy a mapy. V případě, že chete projít celou GR5, jedná se o podnik jen pro zkušené horské turisty.

Celá trasa treku je velmi dobře značena. Ubytování, jídlo a pití jsou k dispozici v pravidelných intervalech, takže i z logistického hlediska je trek dobře zajištěný.Trasování treku je optimální, aby výstupy a sestupy nebyly tak náročné. Každé léto se na tento trek vydávají tisíce chodců.

Tento průvodce také popisuje některé zajímavé varianty, včetně ohromující GR55 přes národní park Vanoise  a nádhernou GR52, která protíná národní park Mercantour . Pro tyto alternativy jsou k dispozici úplné popisy a mapy. Kniha obsahuje denní etapy, načasování, výstupy a sestupy, plnobarevné mapy a výškové profily, spolu s informacemi o zařízeních a službách podél trasy. Výsledkem je ideální společník pro plánování treku i samotný trail.

Doplňkové parametry

Kategorie: Francie - průvodce na treky a VHT
Rok vydání: 2016
Stát: Francie, Švýcarsko, Itálie
typ: turistický průvodce
počet stran: 320
jazyk: anglicky
formát: 17 x 11 x 1,5 cm
vazba: odolná brožovaná

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: