GR 11

Dálková trasa GR 11 traversuje španělské Pyreneje od Irúnu na pobřeží Atlantského oceánu až k Cap de Creus na břehu Středozemního moře. 820 km dlouhá trasa je vedena nad vysokými průsmyky a větrnými údolími.

Dostupnost Skladem (>3 ks)
Kód: 6593
569 Kč –3 % 549 Kč
GR 11
GR 11
Novinka
569 Kč –3 %

Dálková trasa GR 11 překračuje španělské Pyreneje od Irúnu na pobřeží Atlantského oceánu až k Cap de Creus na břehu Středozemního moře a často má lepší počasí než její francouzský protějšek GR 10.820 km dlouhá trasa je vedena nad vysokými průsmyky a větrnými údolími a je v tomto průvodci prezentována ve 47 etapách.Turisté, kteří se chtějí o přechod Pyrenejí pokusit, musejí prokázat  zkušenosti z vysokých hor.

Tento ucelený průvodce nádhernou stezkou GR 11, která vede 820 km od Atlantiku ke Středozemního moře přes španělské Pyreneje, poskytuje vše, co turisté potřebují, aby zvládli tuto výzvu:  podrobný popis trasy, vynikající fotografie, spousta podkladových informací a unikátní mapy na míru. Tento slavný traverz Pyrenejí, na španělské straně, je vážnou výzvou. Je třeba projít řadou vysokohorských průsmyků, kde je třeba překonat skály, suťová pole a občasné sněhové plochy. Trail je prezentován v 47 etapách 8-31km.

Celá trase je dobře značena, jsou zde pravidelné možnosti, kde lzedoplnit jídlo a pití, vše je popsané v průvodci. Zahrnuty jsou také alternativy pro případ špatného počasí - i když je na této trase obvyklé stálé a dobré počasí - prostě krátké odbočky z hlavní trasy, kde najdete ubytování v nouzi. Dozvíte se v průvodci i něco o zásobování na trase, plánování, logistice a nechybí i stručný slovníček základních aragonských, baskických a katalánských slov , které vám jistě pomohou.

Doplňkové parametry

Kategorie: Španělsko - treky a VHT
Rok vydání: 2024
řada: dalková trasa
Stát: Španělsko-Pyreneje, Francie-Pyreneje
? Země: Francie-Pyreneje, Španělsko-Pyreneje
Typ: turistický průvodce
jazyk: anglicky
formát: 17 x 11 x 1,5 cm
vazba: brožovaná odolná

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: