Alpinkletterführer Hohe Wand - horolezecký průvodce

Více jak 1000 výstupů ve čtyřset stránkové Hohe Wandské bibli. Všechny výstupy od turistických tras, zajištěných cest (ferát), strmých výstupů v prvním stupni UIAA, až po legendární klasiky, a novodobé sportovní cesty do obtížnosti 6+.

Dostupnost Skladem (3 ks)
Kód: 1264
1 150 Kč –13 % 999 Kč
Alpinkletterführer Hohe Wand - horolezecký průvodce
123werfgds 1432x716
1 150 Kč –13 %

Po více než deseti letech od posledního vydání klasického horolezeckého průvodce je práce na novém vydání téměř dokončena - v nové knize jsou podrobně popsány VŠECHNY výstupy v Hohe Wand, nejlepší turistické a lezecké oblasti ve východním Rakousku. Bylo přidáno nespočet nových túr. Nová kniha je celobarevná, s novými precizními toposchématy a mnoha fotografiemi lezeckých výstupů a stěn. Již nyní je nepostradatelným společníkem všech turistů a lezců!

|Více jak 1000 výstupů ve čtyřset stránkové Hohe Wandské bibli. Všechny výstupy od turistických tras, zajištěných cest (ferát), strmých výstupů v prvním stupni UIAA, až po legendární klasiky, a novodobé sportovní cesty do obtížnosti 6+. Údajně vše přelezeno samotným autorem, o čemž by měli svědčit precizně zpracované popisy a tradičně ručně kreslené nákresy výstupů. Vše je doplněno řadou ilustračních fotografií, historických informací, citací prvovýstupů apod. Prostě krásně zpracovaný průvodce se vším všudy a nutnost pro každého, kdo jede lézt do této části Gutensteinských Alp. Vše, co by (rekreační) lezec potřeboval o "Malých Dolomitech" vědět...

Doplňkové parametry

Kategorie: Zahraniční
Rok vydání: 2023
Typ: horolezecký průvodce
počet stran: 390
jazyk: němčina

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: