Vážení zákazníci, naše prodejna bude ve dnech 3. až 5. července a dále v pátek 12. července uzavřena. Pokud tedy plánujete návštěvu prodejny, berte to prosím na vědomí. Děkujeme za pochopení.

Frankenjura (Band 2)

Kompletně přepracované 14. vydání populárního horolezeckého  průvodce Frankenjura Band 2 (2024), to je 13 oblastí a 6900 cest. Neuvěřitelné.

Dostupnost Skladem (3 ks)
Kód: 1089
1 300 Kč –7 % 1 199 Kč
Frankenjura (Band 2)
frankenjura kletterf hrer band2 titel
Novinka
1 300 Kč –7 %

Autor průvodce Sebastian Schwertner ve 14. (!) vydání osvětluje vše zásadní o Frankenjurské divočině skal podrobnými toposchématy, přesnými popisy přístupů a mapami oblastí. Oproti předchozímu vydání byl 2. díl horolezeckého průvodce Frankenjura rozšířen o 24 stran na celkových 608 stran. Spolu s 1. dílem to znamená více než 1200 stran perfektních informací o 13 400 cestách pro severní Frankenjuru Ve 2. díle je popsáno 6900 cest. Komentáře téměř ke každé trase pomáhají nejen na místě, ale jsou také zábavou při večerním čtení (v hospodě). Nové trasy jsou aktuální k dubnu 2024. K průvodci je přiložen kód ke stažení bezplatné aplikace pro iOS a Android. Díky tomu získáte všechny topa jako bezplatnou aplikaci pro svůj chytrý telefon.

Kromě několika oprav byly k GPS souřadnicím skalních stěn a všech souvisejících parkovišť nebo výchozích bodů přidány QR kódy výchozích bodů. Koneckonců, chcete lézt a ne si hrát na lovce skal.

Popsané oblasti: Walberla, Trubachtal, oblast Betzensteiner, oblast Spieser, oblast Schnaittacher, Pegnitztal, Krottenseer Forst, Hirschbachtal, oblast Königsteiner, Lehental, Högenbachtal, Förrenbachtal a Lauterbachtal!  První díl obsahuje všechny cesty na sever od linie Forchheim-Pegnitz a máme ho také v nabídce.

K průvodci je přiložen kód ke stažení bezplatné aplikace pro iOS a Android, který platí tři roky. Pokud máte k aplikaci nějaké dotazy, obraťte se prosím přímo na tým Vertical-Life.

Doplňkové parametry

Kategorie: Zahraniční
Oblast: Frankenjura
Rok vydání: 2024
typ: horolezecký průvodce
formát knihy: A5+, brožovaný
vydání: 14. vydání
počet stran: 608
jazyk: německy

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: