El Chorro Climbing Guide

Komplexní průvodce po El Chorro, Desplomilandii a údolí Valle De Abdalajs nabízí přehled více jak 1 500 sportovních cest v oblasti.

Dostupnost Skladem (>3 ks)
Kód: 74546
1 200 Kč –9 % 1 090 Kč
El Chorro Climbing Guide
El Chorro Climbing Guide
Novinka
1 200 Kč –9 %

Komplexní průvodce po El Chorro, Desplomilandii a údolí Valle De Abdalajs. El Chorro je již dlouho světoznámou horolezeckou oblastí a tento nový obsáhlý a aktualizovaný průvodce podrobně popisuje všechny nové možnosti přístupu do skal způsobené obnoveným chodníkem Camino Del Ray, který je nyní otevřen turistům. El Chorro spolu se sousední Desplomilandií a údolím Valle De Abdalajs nabízí nepřeberné množství působivých vápencových skalních stěn, ploten, strmých převisů a roklí.

Tento průvodce podrobně popisuje více než 1 500 sportovních cest v široké škále obtížností. Obsahuje také mnoho vícedélkových cest, které jsou směsí sportovních a tradičních cest. Všechny trasy jsou zobrazeny na barevných fotografických topech spolu s délkou trasy. Na začátku každé z hlavních oblastí jsou informace o přístupu, mapa lokality a QR kódy parkovišť. Pomocí symbolů je popsána orientace skal, doba chůze od auta a styl lezení, který lze nalézt.

Tento průvodce byl vydán v únoru 2024 a je celý ve španělštině a s anglickým textem.

Doplňkové parametry

Kategorie: Zahraniční
Oblast: El Chorro
Rok vydání: 2024
? Země: Španělsko
Typ: horolezecký průvodce
jazyk: španělsky, anglicky
počet stran: 336
formát knihy: 20 x 23 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: