Vážení zákazníci, z technických důvodů bude naše pražská prodejna uzavřena ve středu 24. dubna a ve čtvrtek bude otevřeno jen do 14:30. Děkujeme za pochopení.

Egypt na víkend

Nová publikace je kompletní průvodce vším, co Egypt nabízí.

Dostupnost Skladem (2 ks)
Kód: 71082
279 Kč –7 % 259 Kč
Egypt na víkend
BWGEGY1 cover
Novinka
279 Kč –7 %

Průvodce obsahuje praktické informace, které vám pomohou co nejlépe využít čas pro návštěvu. Podrobné výklady o památkách jsou doplněny o historické a kulturní souvislosti. Kromě toho se můžete inspirovat doporučeními na hotely a restaurace a jistě využijete i seznam užitečných frází. Pod klopami obálky naleznete rozkládací mapu pro snadnější orientaci při toulkách zemí faraonů.

Publikace je vaším kompletním průvodcem fascinujícím světem Egypta. Její stránky jsou naplněny praktickými informacemi, které vám umožní plně vychutnat každý okamžik návštěvy této úžasné země. Příznivci potápění zde naleznou rady, kam se vydat za prozkoumáváním krás podmořského světa. Nadšenci historie zase ocení podrobné pojednání o všech památkách, poskytující nejen poutavé popisy, ale také detailní historické a kulturní informace, které pomohou lépe porozumět bohatství Egypta.

V průvodci naleznete také doporučení na osmidenní výlet touto fascinující zemí, stejně tak doporučení na hotely, restaurace, muzea a chrámy.

Tato publikace není pouhým průvodcem, ale také spolehlivým společníkem, který vám pomůže objevit krásu a bohatství Egypta ve všech jeho podobách. Její stránky jsou bránou do fascinujícího světa starověkých tajemství a moderního půvabu, které čekají na vaši návštěvu.

Na vnitřní straně obálky najdete stručný slovníček.

Doplňkové parametry

Kategorie: Egypt - turistické průvodce
Rok vydání: 2024
? Země: Egypt
Typ: turistický průvodce
jazyk: česky
počet stran: 160
formát knihy: 12 x 16 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: