Chorvatsko - inspirace na cesty

Náš průvodce představuje to nejzajímavější, ať už se do Chorvatska vydáte za odpočinkem a relaxací, aktivním sportem do hor a národních parků nebo za architektonickými klenoty měst a městeček. V knize najdete také praktické tipy na cesty a inspirace pro volný čas. Chorvatsko již dlouhá léta patří k nejoblíbenějším turistickým destinacím a letos je snad ještě o něco lákavější.

Dostupnost Skladem (1 ks)
Kód: 126000013
179 Kč
Chorvatsko - inspirace na cesty

Tato země ve tvaru bumerangu doslova oplývá rozmanitými přírodními krásami – úžasným pobřežím, vysokými horskými hřebeny i úrodnými rovinami ve vnitrozemí. Křišťálově čistá voda jadranského pobřeží, bezpočet modravých zátok a zálivů přitahují miliony návštěvníků. Nedaleko pláží se do výšky zvedají mohutné horské masivy, kam se můžete vydat za pěší turistikou i adrenalinovými sporty. Ve vnitrozemí se nachází národní park Plitvická jezera, neméně působivý je národní park Krka v Dalmácii. Chorvatsko se může pyšnit i vlastními architektonickými klenoty, k nimž patří Šibenik a především Dubrovník.

Náš průvodce představuje to nejzajímavější z celého Chorvatska, ať už se sem vydáte za odpočinkem a relaxací, aktivním sportem do hor a národních parků nebo za  poznáváním měst a městeček. V knize najdete také praktické tipy na cesty a inspirace pro volný čas. Chorvatsko již dlouhá léta patří k nejoblíbenějším turistickým destinacím a letos je snad ještě o něco lákavější.

Doplňkové parametry

Kategorie: Chorvatsko - turistické průvodce
Druh: turistické průvodce
Kontinent: Evropa
Stát: Chorvatsko
? Země: Chorvatsko
Typ: turistický průvodce
počet stran: 144
jazyk: česky
formát: 10 x 15 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: