Cesty za štěstím 2

Neobyčejný cestopis prodchnutý esencí štěstí. Kniha je pokračováním prvního dílu Cesty za štěstím, kdy se autorka od Bhútánu, Izraele a Islandu posunula k dynamické trojici – Norsku, Arménii a Číně. I zde díky poznávání místní kultury, nahlížení za oponu a provádění hloubkových rozhovorů s obyvateli skládá obrázek toho, co činí místní šťastnými a co pro ně znamená samotná esence štěstí. Vzniká tak nezaměnitelný koktejl namíchaný z ingrediencí osobních zážitků z cest a samé podstaty dané kultury.

Dostupnost Skladem (>3 ks)
Můžeme doručit do:
1.2.2023
Možnosti doručení
Kód: 7458
349 Kč –3 % 339 Kč
Cesty za štěstím 2
cesty za stestim2
349 Kč –3 %

Kniha je pokračováním prvního dílu Cesty za štěstím, kdy se autorka od Bhútánu, Izraele a Islandu posunula k dynamické trojici – Norsku, Arménii a Číně. I zde díky poznávání místní kultury, nahlížení za oponu a provádění hloubkových rozhovorů s obyvateli skládá obrázek toho, co činí místní šťastnými a co pro ně znamená samotná esence štěstí. Vzniká tak nezaměnitelný koktejl namíchaný z ingrediencí osobních zážitků z cest a samé podstaty dané kultury.

 

Tato kniha není žádným obyčejným cestopisem. Je zároveň prosycena hlubšími psychologickými vhledy a souvislostmi, díky kterým si čtenář může uvědomit, že některé hlubinné pravdy jsou skutečně věčné.

– Pjér la Šé’z

Druhá kniha Cesty za štěstím Kristýny Tronečkové je zase napsána poutavě a zajímavě, opět hledá štěstí na cestách napříč různými kulturami. Štěstí může být do jisté míry podmíněno kulturním přístupem, což kniha úspěšně vystihuje. Vnější cesty za štěstím jsou barvité, obohacují poznáním různosti, radostí z krásy života, ale nakonec vedou k cestám vnitřním.

 

Pozor - kniha vyjde v druhé půlce října 2021 a až po skutečném vydání knihy ji bude možno dodat!

– Viliam Poltikovič

 
 

Doplňkové parametry

Kategorie: Cestopisy
? Autor: Kristýna Tronečková
Rok vydání: 2021
žánr: cestopisná kniha
počet stran: 272
jazyk: čeština
formát knihy: 17 x 22,5 cm
vazba: vázaná s papírovým potahem bez laminace

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Podobné produkty

cestopis Tyrkysová hora První žena světa na Čo Oju 144000008
cestopis Únosně výstřední (Vladimír Váchal)
379 Kč
027002034
cestopis Od vlků a slonů hurá domů (L.Kovaříková, M.Jon) 106000206
339 Kč
161000096
cestopis Cyklotoulky s dětmi, vozíkem a nočníkem
249 Kč
106000222