Vážení zákazníci, z technických důvodů bude naše pražská prodejna uzavřena ve středu 24. dubna a ve čtvrtek bude otevřeno jen do 14:30. Děkujeme za pochopení.

Barcelona na víkend

Zážitkový průvodce vám představí jedinečnou atmosféru Barcelony.

Dostupnost Skladem (2 ks)
Kód: 71076
279 Kč –7 % 259 Kč
Barcelona na víkend
BWGBAR2 cover
Novinka
279 Kč –7 %

Objevte středověké paláce, impozantní kostely a úzké uličky, které tvoří nezaměnitelnou podobu Barcelony. Architektura Gaudího vás okouzlí svou nepopsatelnou krásou. Kniha nabízí tipy na zábavu, výlety do okolí i pestrý výběr restaurací, které byste si neměli nechat ujít. Na záložce knihy najdete stručný slovníček. Pod klopami obálky najdete rozkládací mapu města pro snadnější orientaci. Připojte se k nám na cestě za nezapomenutelnými zážitky!

Objevte Barcelonu s druhým vydáním našeho průvodce. Ponořte se do jedinečné atmosféry města, která inspirovala i slavné umělce. Kniha vám představí nejzajímavější místa a zážitky, nabídne tipy na skvělá jídla a pití, nákupy, večerní zábavu a ubytování. Pod klopami obálky najdete podrobnou rozkládací mapu pro snadnější orientaci při objevování města. Prozkoumejte středověké paláce, impozantní kostely a moderní architekturu Gaudího, která se stala symbolem města. V místních muzeích jsou dodnes k vidění díla slavných umělců jako Pablo Picasso, Joan Miró a Antoni Tàpies, kteří se pro svou tvorbu nechali inspirovat právě Barcelonou. Kniha vám nabídne i tipy na výlety do okolí, pláže, lázeňská letoviska a historické kláštery.

S orientací po městě vám pomohou plánky jednotlivých čtvrtí, doporučená místa jsou označena na mapkách čtvrtí barevnými terčíky s číslem. Červeně uvedené souřadnice (např. C2) odkazují na podrobnou rozkládací mapu Barcelony (vloženou vzadu v průvodci).

Na vnitřní straně obálky najdete stručný slovníček.

Doplňkové parametry

Kategorie: Španělsko - turistické průvodce
Oblast: Barcelona
Rok vydání: 2024
? Země: Španělsko
typ: turistický průvodce
jazyk: česky
počet stran: 160
formát knihy: 12 x 16 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: