Vážení zákazníci, z technických důvodů bude naše pražská prodejna uzavřena ve středu 24. dubna a ve čtvrtek bude otevřeno jen do 14:30. Děkujeme za pochopení.

Athény na víkend

Prožijte jedinečnou atmosféru města se zážitkovým průvodcem po Athénách.

Dostupnost Skladem (2 ks)
Kód: 71079
279 Kč –7 % 259 Kč
Athény na víkend
BWGATH1 cover
Novinka
279 Kč –7 %

Získáte přehled o hlavních zajímavostech, tipy na výlety do okolí a praktické rady na cesty. Nechybí ani doporučení z oblasti ubytování a představení vyhlášené řecké kuchyně. Pod klopami obálky naleznete rozkládací mapu pro snadnější orientaci při procházkách městem. Na vnitřní straně obálky najdete stručný slovníček. Přidejte se k nám na cestě za nezapomenutelnými zážitky!

Athény se staly kolébkou západní civilizace a jedinečnou atmosféru si uchovaly do současnosti. Dnes je tato oblast stále plná řeckých a římských památek promíchaných s novější zástavbou tvořenou fascinující směsí neoklasicistních budov a řadových domků z doby osmanské nadvlády. Jen málo hlavních evropských měst se může pochlubit středomořskou riviérou, kam se dá z centra města dojet už za půl hodiny.

Průvodce vám nabídne přehled hlavních athénských zajímavostí, několik výletů do okolí a praktické rady na cesty. Inspirovat se můžete také tipem na třídenní výlet městem.

Nechybí doporučení z oblasti ubytování a představení vyhlášené řecké kuchyně. Kniha obsahuje i malý slovníček, který pomůže s objednáním jídla v restauraci.

Doplňkové parametry

Kategorie: Turistické průvodce
Oblast: Athény
Rok vydání: 2024
? Země: Řecko
Typ: turistický průvodce
jazyk: česky
počet stran: 160
formát: 12 x 16 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: