Around Annapurna - trekingová mapa

 
  • 1 z 4
 

Turistická mapa okolí Annapurny v měřítku 1:100,000 poskytuje na kvalitním kartografickém podkladu aktuální turistické stezky, horské chaty a kempy.

Dostupnost Nedostupné
Běžná cena 339 Kč
Ušetříte 40 Kč (–12 %)
299 Kč
Kód produktu 1367
Značka Nepa maps
Kategorie Nepál
 

Turistická mapa okolí Annapurny v měřítku 1:100,000 poskytuje na kvalitním kartografickém podkladu aktuální turistické stezky, horské chaty a kempy, místní zajímavostí a další turistické informace. Mapa pokrývá oblast od Pokhary po Muktinath a Jomsom, a klade důraz na klasický okruh okolo Annapurny.
Jsou zaznačeny i četné další trasy pro pěší turistiku včetně alternativní trasy mezi Manangu a Jomsom přes Tilicho Lake, odboček k Naar a Phu, výpravy k base campům pod severní jižní Annapurnou. Vyznačené jsou také horolezecké výstupu z z jižního a severního basecampu k Singu Chuli a Tharpu Chuli (Fluted a Tent Peaks) a varianta mimo hlavní okruh přes vrcholky Himal Gungang.
Vrstevnice jsou po 80m intervalech, se stínovaným reliéfem a vybarvěním lesů a luk. Rejstřík obsahuje sídla, vrcholy, průsmyky a jezera. Dale mapa obsahuje profily tras a tabulku uvádějících okruh okolo Annapurny rozfázovaný po dnech s nadmořskou výškou v metrech a jejich časovou náročnost..

Měřítko 1:100 000
Typ turistická mapa
Vydavatel Nepa maps
Země (?) Nepál
hmotnost (gr) 125 g

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.