Vážení zákazníci, naše prodejna bude ve dnech 3. až 5. července a dále v pátek 12. července uzavřena. Pokud tedy plánujete návštěvu prodejny, berte to prosím na vědomí. Děkujeme za pochopení.

Around Annapurna - trekingová mapa

Turistická mapa okolí Annapurny v měřítku 1:100,000 poskytuje na kvalitním kartografickém podkladu aktuální turistické stezky, horské chaty a kempy.

Dostupnost Skladem (2 ks)
Kód: 1367
339 Kč –2 % 329 Kč
Around Annapurna - trekingová mapa
Around Annapurna - trekingová mapa
339 Kč –2 %

Turistická mapa okolí Annapurny v měřítku 1:100,000 poskytuje na kvalitním kartografickém podkladu aktuální turistické stezky, horské chaty a kempy, místní zajímavostí a další turistické informace. Mapa pokrývá oblast od Pokhary po Muktinath a Jomsom, a klade důraz na klasický okruh okolo Annapurny.
Jsou zaznačeny i četné další trasy pro pěší turistiku včetně alternativní trasy mezi Manangu a Jomsom přes Tilicho Lake, odboček k Naar a Phu, výpravy k base campům pod severní jižní Annapurnou. Vyznačené jsou také horolezecké výstupu z z jižního a severního basecampu k Singu Chuli a Tharpu Chuli (Fluted a Tent Peaks) a varianta mimo hlavní okruh přes vrcholky Himal Gungang.
Vrstevnice jsou po 80m intervalech, se stínovaným reliéfem a vybarvěním lesů a luk. Rejstřík obsahuje sídla, vrcholy, průsmyky a jezera. Dale mapa obsahuje profily tras a tabulku uvádějících okruh okolo Annapurny rozfázovaný po dnech s nadmořskou výškou v metrech a jejich časovou náročnost..

Doplňkové parametry

Kategorie: Nepál - mapy
Měřítko: 1:100 000
Typ: turistická mapa
Vydavatel: Nepa maps
? Země: Nepál
hmotnost (gr): 125 g

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: