Arco walls - horolezecký průvodce

Stručné přiblížení? Vícedélkové klasické i moderní lezení v Arcu,  populární lezecké oblasti v severní Itáli.

Dostupnost Odesíláme do 7 dní
Můžeme doručit do:
13.12.2022
Možnosti doručení
Kód: 1608
1 150 Kč
Arco walls - horolezecký průvodce

Stručné přiblížení? Vícedélkové klasické i moderní lezení v Arcu. Populární lezeckou oblast v severní Itálii asi není třeba dlouze představovat. Cest je zde na několik lezeckých životů a tak již od samého začátku přicházel vydavatel se dvěma průvodci. Jedním pro sportovní, jednodélkové lezení, druhým pro delší výstupy. Původní název Sarca Walls (vycházející z názvu zdejší řeky i údolí) byl u příležitosti třetího vydání pozměněn na, marná sláva, údernější Arca Walls.
V knize najdete oblasti: Piccolo Dain, Monte Casale, Pian dela Paia, Placche Zebrate, Monte Brento, Cima alle Coste, Coste dell´ Anglone, mandrea, monte Colt – San Paolo, Monte Colodri.
Autor, rodák z Trenta, rozšíři předchozí knihu s příslovečnou pečlivostí – přibylo dalších 200 výstupů. Kniha tak obsahuje 520 výstupů v nejčastější délce 200-300 metrů, rozdělených do 42 sektorů. Sektory jsou číslované od severu k jihu, nejvyšší čísla tak připadají na Monte Colodri, skalní masiv nad Arcem. Takže malá kontrola… první nýt byl v Arcu zavrtán v Specchio delle mie brame, šlo o variantu v cestě Renata Rossi… a ano, vše zde najdete.
Jak dává tušit podtitul knihy, na své si přijdou jak lezci se sadou expresek a několika smyčkami, tak ostřílení lezci s věnci friendů a stopperů.

Doplňkové parametry

Kategorie: Zahraniční
Oblast: Arco
Rok vydání: 2013
Typ: horolezecký průvodce
formát knihy: lepená odolná vazba
vydání: 3. vydání
počet stran: 608
jazyk: anglicky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: