Venezuela

Venezuela, země podmanivě krásná a přitom cenově dostupná, je nádhernou destinací, kde si přijde na své každý milovník cestování.

Položka byla vyprodána…
Dostupnost Vyprodáno
Kód: 599
798 Kč –4 % 759 Kč
Venezuela
Venezuela
798 Kč –4 %

Venezuela, země podmanivě krásná a přitom cenově dostupná, je nádhernou destinací, kde si přijde na své každý milovník cestování. Hustě obydlené pobřeží na severu vystřídají dál na jih nesmírná území nedotčené divočiny.
Díky tomuto průvodci můžete poznávat krásy Venezuely i život jejích obyvatel do všech podrobností. Můžete se vydat na plavbu k vodopádům Salto Angel či podniknout pochod deštnými pralesy až k andským ledovcům. Vlhké oblasti řek skýtají vynikající možnosti k pozorování ptactva, v národních parcích můžete pátrat po podivuhodných tvorech, jako jsou mravenečníci, a na nádherných plážích tropických ostrovů najdete ničím nerušený klid. Průvodce Venezuelou přináší vyčerpávající množství podrobných a užitečných informací. Uvádí základní zeměpisné, historické či politické a kulturní informace, ale i konkrétní popisy jednotlivých lokalit, možnosti ubytování, nabídky na využití volného času a mnoho dalšího. Díky našemu průvodci si usnadníte cestování a získáte nezapomenutelné zážitky!
Druhé vydání.

Doplňkové parametry

Kategorie: Jižní Amerika - turistické průvodce
Jazyk: česky
Rok vydání: 2011
Typ: turistický průvodce
Vydavatel: Jota
? Země: Venezuela
formát knihy: brožovaná vazba A5
vydání: 2. vydání
jazyk: česky
hmotnost (gr): 496 g
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: