Madeira - komplet mapy a průvodce

Komplet turistického průvodce, který  popisuje 60 turistických tras na ostrově Madeira a  turistické mapy Kompass v měřítku 1:50 000.

Dostupnost Odesíláme do 5 dní
Možnosti dopravy
6.10.2021
standardní cena: 523 Kč –16 % 439 Kč
Madeira - komplet mapy a průvodce
Madeira - komplet mapy a průvodce
Tip
523 Kč –16 %

Cenově zvýhodněný komplet  turistického průvodce, který  popisuje 60 turistických tras na věčně zeleném, květinovém ostrově Madeira a kvalitní turistické mapy Kompass v měřítku 1:50 000.

 

Popis průvodce: Druhé vydání průvodce popisuje 60 turistických tras na věčně zeleném, květinovém ostrově Madeira různých stupňů obtížnosti, s přesnými popisy cesty, výškovými profily a turistickými mapkami v měřítku 1 : 25 000 a 1 : 50 000. Uvedené trasy vás zavedou k nejzajímavějším turistickým cílům a pozoruhodnostem. Součástí publikace je přírodní charakteristika Madeiry. Průvodce je doplněn 113 barevnými fotografiemi. Průvodce je kapesního formátu.

 

Popis mapy: Podrobná turistická mapa ostrova Madeira, která obsahuje značené turistické trasy na kvalitním mapovém podkladu. Přiložená brožura obsahuje popis doporučených tras, přírodní a vlastivědné zajímavosti. GPS kompatibilní.

Doplňkové parametry

Kategorie: Zvýhodněné sady
? Země: Portugalsko

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: