Indie - jih

Průvodce popisuje tyto oblasti: Bombaj, Góa, Karnátaka, Kérala, Tamilnádu, Ándhrapradeéš, Andamány.<
Dostupnost Nedostupné
Možnosti doručení
Kód: 546
698 Kč –16 % 589 Kč
Indie - jih
Indie - jih
698 Kč –16 %
Průvodce popisuje tyto oblasti: Bombaj, Góa, Karnátaka, Kérala, Tamilnádu, Ándhrapradeéš, Andamány.
V úvodní části najdete základní fakta o indickém subkontinentu, doporučení o nejvhodnější době pro pobyt v té které části Indie a výčet nejzajímavějších míst, která byste si neměli nechat ujít. V další části najdete důležité rady a pokyny, co podniknout ještě před cestou a jak si v Indii počínat.
Samotný průvodce nabízí podrobný a zasvěcený popis jednotlivých regionů, nechybí mapky a aktuální informace o ubytování, stravování, kultuře a dopravním spojení. Seznámíte se v něm s nejdůležitějšími událostmi v dějinách Indie, dozvíte se zajímavosti o kultuře, přírodě i problémech tamního životního prostředí. Obsahuje mimořádné množství informací a praktických rad. Ocení ho proto nejen cestovatelé, kteří se do Indie vydávají, ale také ti, co se o této zemi chtějí něco dozvědět. Najdete v něm vyčerpávající množství informací, které vám určitě zjednoduší samostatný pohyb po ohromných indických velkoměstech. Díky znalostem historických a kulturních souvislostí tak jistě dokážete patřičně ocenit indické chrámy a další památky.
Kromě toho se průvodce zaměřuje i na méně známé lokality, takže si budete moci dokonale vychutnat krásu horských scenérií či nerušených indických pláží. Nechybí v něm ani aktuální výčet ubytovacích zařízení a jejich ohodnocení - od poutnických ubytoven až po skvělé koloniální hotely a staré pevnosti, ani zasvěcený výklad o indických dějinách, politice, náboženství a hudbě, jakož i společenských a kulturních souvislostech.
Druhé, doplněné vydání.

Doplňkové parametry

Kategorie: Asie
Jazyk: česky
Rok vydání: 2009
Typ: turistický průvodce
Vydavatel: Jota
? Země: Indie
formát knihy: brožovaná vazba A5
vydání: 1. vydání
jazyk: česky
hmotnost (gr): 700 g

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: