Newsletter
* E-mail:
* Jméno:
Naši partneři
Makalu.cz  -Makalu.cz - tradiční e-shop s širokým sortimentem kvalitního outdorového vybavení za skvělé ceny. Výbava pro cestování, turistiku, horolezectví a zimní sporty.
Summit-leader - profesionální škola horolezeckých a outdoorových aktivit, která vám umožní nahlédnout do světa vertikálního pohybu na skalách, sněhu i ledu. 
Cestovatelská promítání - Martin Loew - dobrodružné a zábavné příběhy z cest, spousta zajímavostí a pozoruhodných postřehů. Nejmodernější multimediální projekce, živé vyprávění cestovatele, podmanivá atmosféra dálek.

POZOR sestavil jsem pro vás obsáhlého předvánočního rádce pro Váš nákup. Mrkněte se na doporučené tipy z naší nabídky! 

Nový knižní cestopis od Vladimíra Plešingera právě vyšel - Amazonie a řeky příběhů! Další novinkou je vzpomínková kniha Reinholda Messnera - Žít a Přežít.

Roman Vehovský

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Cestou osudu a náhody
Kniha Romana Vehovského Cestou osudu a náhody se liší od ostatních cestopisů jak destinací, tak časovým obdobím. V roce 2002 vyrazil autor s báglem na zádech pozemní cestou přes Indii do Austrálie. Jak sám říká, neměl ponětí, že se cesta protáhne na sedm let. Vyrazil stopem, se spacákem a okopírovanými listy školního atlasu. Spíše než o cestopis s..
349Kč
Nedostupné
Cestou osudu a náhody - návrat s podkovou
Knihy Romana Vehovského Cestou osudu a náhody nejsou obvyklý cestopis. Od ostatních se liší jak destinací, tak časovým obdobím. V roce 2002 vyrazil autor s báglem na zádech pozemní cestou přes Indii do Austrálie, a jak sám říká, neměl tehdy ani ponětí, že se cesta protáhne na sedm let. Vyrazil stopem, se spacákem a okopírovanými listy školního atla..
359Kč
Nedostupné
Vše o OpenCart. Používá se opensource systém OpenCart
Knihynahory.cz, © 2014